Donice wykonane z aluminium to nowoczesne, lekkie i nierdzewne donice, które stanowią fantastyczne uzupełnienie modernistycznego stylu aranżacji wnętrz, ogrodów, tarasów i przestrzeni miejskich. Jedną z najważniejszych zalet naszych produktów w cyklu ich użytkowania jest ich niezwykła trwałość — aluminium, z którego wykonano donice nie wymaga konserwacji, ponieważ nasze produkty aluminiowe malowane są proszkowo, dzięki czemu na powierzchni uzyskujemy idealnie gładką i trwałą powierzchnię. Donice te są również niezwykle odporne na zmienne warunki atmosferyczne, nie wymagając przy tym ciągłej konserwacji.

Donice aluminiowe pasują do każdej aranżacji

Aluminiowe donice stanowią doskonałe uzupełnienie małej architektury, wyróżniając się zarówno w domach, ogrodach, jak również przestrzeniach miejskich, nadając im niepowtarzalny charakter. Ich uniwersalność i elastyczność docenione zostały przez licznych architektów i urbanistów, zdobiąc niemal każdy nowoczesny ogród.

Obok donic aluminiowych nie można przejść obojętnie — zaskakują elegancją oraz przykuwają wzrok za sprawą szerokiego wachlarza kolorów z palety RAL. Dzięki możliwości malowania donic w wielu barwach, posiadane już meble, czy inne elementy ogrodowe i tarasowe nie stanowią przeszkody w implementacji donicy do istniejących już aranżacji, a zatem dobór odpowiedniego koloru donicy do wystroju oraz rodzaju roślin jest dzięki nim dziecinnie prosty.

Wiele modeli — wiele możliwości

W zależności od potrzeb — na taras, do miasta, lub do ogrodu, w ofercie posiadamy donice o zróżnicowanych kształtach i wymiarach: minimalistyczne, kwadratowe modele Rectan i Pedes, które doskonale sprawdzają się w różnych otwartych przestrzeniach, lub sprawdzone w ozdabianiu wąskich ścieżek i alejek modele Planus i Longus. Dla zwolenników nieco bardziej złożonych kształtów przygotowana została donica Angus, która może być wykorzystywana jako pojedyncza donica, jak również donica w systemie szeregowym składającym się z kilku elementów.

Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wykonujemy również donice na indywidualne zamówienia, w każdym niemal rozmiarze.

  • Filtrowanie
    Opcje wyszukiwania
    Materiały