Międzynarodowe targi ogrodnicze spoga+gafa 1-3 września 2019 w Kolonii

Międzynarodowe targi ogrodnicze spoga+gafa to największe na świecie targi w tej branży. Miłośnicy ogrodów i najlepsze firmy zielonego przemysłu spotkają się po raz kolejny od 1 września 2019 roku! Ogród prezentuje się tu we wszystkich aspektach — świeże pomysły i innowacje z całego świata. Będą rośliny, lecz nie zabraknie także mebli ogrodowych, nowych technologii i sprzętu do grillowania.

Miejsce spotkań wystawców i odwiedzających!

Przeszło 2000 wystawców z ponad 60 państw świata, około 40 000 odwiedzających, najnowsze trendy w urządzaniu, projektowaniu, pielęgnowaniu i zagospodarowywaniu ogrodów, tarasów i zielonych przestrzeni miejskich. Na miejscu przeprowadzane są szkolenia, workshopy oraz co najważniejsze — możliwość nawiązania kontaktu z projektantami wnętrz i krajobrazów z całego świata, a także przedstawicielami firm ogrodniczych. Spoga+gafa to nowoczesne donice, meble ogrodowe, elementy wodne,  grille, rośliny, rzeźby, paleniska, wyposażenie i dekoracje. Targi skierowane są głównie do hurtowni i sklepów ogrodniczych oraz architektów krajobrazu i innych firm związanych z branżą ogrodniczą.

Pojawimy się na targach, by poznać najnowsze trendy i technologie. Zdobyte doświadczenie i wiedzę wykorzystamy do stworzenia nowych, niepowtarzalnych produktów do naszej stałej oferty. Mamy nadzieję zainspirować i przedstawić autorskie pomysły i nawiązać międzynarodowe współprace biznesowe.

Do zobaczenia w Kolonii (Niemcy) w dniach 1-3 września 2019 roku!