Misa paleniskowa ze stali corten – Pero

Misa paleniskowa ze stali corten — model Pero — stanowi interesującą alternatywę dla standardowych palenisk. Misa może być bowiem wykorzystywana na wiele sposobów. Jednym z nich jest postawienie jej na stojaku wykonanym z cortenu, który harmonijne współgra z designem misy Pero, tworząc pełnowartościowe, estetyczne palenisko. Prezentowana przez nas misa paleniskowa występuje w aż 5 wariantach, dzięki czemu bez trudu dopasujesz ją do aranżacji tarasu czy też innego miejsca. Pero jest niezwykle wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne, a materiał, z którego została wykonana, nie wymaga konserwacji oraz nie zmienia swoich właściwości wraz z upływem lat.

676,50 1943,40 

Misa paleniskowa ze stali corten — model Pero — stanowi interesującą alternatywę dla standardowych palenisk. Misa może być bowiem wykorzystywana na wiele sposobów. Jednym z nich jest postawienie jej na stojaku wykonanym z cortenu, który harmonijne współgra z designem misy Pero, tworząc pełnowartościowe, estetyczne palenisko. Prezentowana przez nas misa paleniskowa występuje w aż 5 wariantach, dzięki czemu bez trudu dopasujesz ją do aranżacji tarasu czy też innego miejsca. Pero jest niezwykle wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne, a materiał, z którego została wykonana, nie wymaga konserwacji oraz nie zmienia swoich właściwości wraz z upływem lat.

Dlaczego warto postawić na misę paleniskową ze stali corten?

Corten to gatunek stali konstrukcyjnej, który dzięki zawartości takich pierwiastków jak miedź, chrom, nikiel i fosfor, wykazuje podwyższoną odporność na korozję oraz działanie wysokich temperatur. Jako że oferujemy końcówkę serii, misy paleniskowe mogą mieć drobne otarcia lub delikatne nierówności. Co ważne, stojak do misy sprzedawany jest osobno. Ciesz się nietuzinkową aranżacją ogrodowej altany lub tarasu i postaw na ponadczasową misę paleniskową Pero już dziś. Zapraszamy do zakupów!

Końcówka serii, produkt może zawierać otarcia lub delikatne nierówności. Stojak do misy sprzedawany jest osobno.

DOSTĘPNE WARIANTY

KOD

ŚREDNICA [MM]

WYSOKOŚĆ [MM]

GRUBOŚĆ [MM]

WAGA [KG]

CFIPER01

600 87 2 6,0

CFIPER02

800 114 3 12,0

CFIPER03

1000 143 3 20,0

CFIPER04

1200 170 4 38,0

CFIPER05

1500 205 4 60,0
Waga brak
Wymiary brak
Inne

kolor może nieznacznie odbiegać od tego na zdjęciu

Materiał

Stal corten

Wszystkie produkty tworzymy w naszej polskiej hurtowni zaraz po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 6 tygodni. Do tego czasu należy doliczyć czas wysyłki ok. 2 dni roboczych.

Produkty powiązane