Sprawdzona forma, lecz z zupełnie nowymi rozwiązaniami!

Nowy katalog Viridi Space 2020 już dostępny! Czy coś się zmieniło? Zdecydowanie tak. Od tego roku rozpoczęliśmy pracę ze zdwojoną siłą, rozwijamy nasze możliwości, poszerzamy ofertę o niepowtarzalne produkty ogrodowe i dekoracyjne.  Zgromadzona przez lata baza zaufanych dostawców umożliwia nam dostosowanie dowolnych elementów do wymagań i założeń produkcyjnych klienta.

Lata doświadczenia w branży przemysłowej umożliwiają nam czynny udział w rozwoju przedsiębiorstw kontrahentów i nie tylko. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem artykułów z aluminium, cortenu, stali nierdzewnej, jak i cynkowanej, to warto sprawdzić nasz obecny katalog zawierający ofertę na 2020 rok.

Świetna rzecz, wielki wybór

Posiadamy szerokie spektrum nowoczesnych akcesoriów dekoracyjnych, takich jak np. metalowe donice, ławki parkowe lub paleniska. Wprowadziliśmy również zmodyfikowany cennik, a także uzupełniliśmy galerię o zaktualizowane zdjęcia. Wszystko to możesz zobaczyć na naszej odświeżonej stronie.

Z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby klientów. Dlatego przygotowaliśmy zupełnie nowe projekty produktów z aluminium, stali węglowej, a przede wszystkim ze stali corten. Są to doskonałej klasy surowce, dla których wciąż znajdujemy nowatorskie zastosowania. Idealnie sprawdzają się one przy obróbce i zapewniają możliwość tworzenia nieszablonowych rozwiązań.

Poszukujesz uniwersalnych wyrobów dostosowanych do Twoich indywidualnych preferencji?

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami! Wystarczy krótki e-mail lub telefon! Wspólnie dobierzemy odpowiedni artykuł z listy ponad miliona produktów. Zapewniamy realizacje w standardowych wariantach, a także przygotowywane na podstawie własnego projektu. Sprawdź sam!

Przejdź do katalogu