Kim jesteśmy?

Viridi Space to rodzima marka małej architektury. Nasza marka zapewnia szerokie spektrum możliwości, jeśli chodzi o konstrukcje stalowe, w tym stal corten. Gdzie można znaleźć nasze produkty? Wystarczy rozejrzeć się nieco w przestrzeniach miejskich, w parkach, centrach handlowych, hotelach i prywatnych posesjach. Oferujemy szeroki zakres nowoczesnych metalowych donic, palenisk, schodów ogrodowych oraz akcesoriów ze stali nierdzewnej, aluminium oraz, przede wszystkim – stali corten. Jest to szczególny materiał odporny na szkodliwe czynniki takie jak warunki atmosferyczne i większość uszkodzeń mechanicznych. Zapewniamy produkty w standardowych wariantach oraz przygotowywane według projektu. Staramy się zawsze dopasować do potrzeb klienta i do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Perfekcyjne wykonanie zleconych zadań jest dla nas priorytetem.

Masz swój własny innowacyjny pomysł? Pomożemy Ci go zrealizować! Wspólnie przygotujemy model produktu, nasi projektanci dopasują go do standardów technicznych, a następnie zajmiemy się jego wytworzeniem z zachowaniem wysokiej jakości i naciskiem na trwałość. Nasze artykuły produkowane są z przeznaczeniem na rynki zagraniczne, jednakże pragniemy je rozpowszechnić również na naszym rodzimym rynku.

Viridi Space posiada w swoim portfolio 20 lat nieprzerwanej praktyki. Jak to możliwe, jeśli marka działa dopiero od 2018 roku? Viridi Space należy do grupy Enwar, która od dwóch dekad zajmuje się efektywnymi rozwiązaniami dla przemysłu. Wieloletnie doświadczenie całej grupy Enwar przekłada się na możliwości, które oferuje Viridi Space.

Nasza oferta

Viridi Space to zespół specjalistów, trudniący się produkcją artykułów z aluminium, stali nierdzewnej, jak i cynkowanej. Naszą główną specjalnością jest wytwarzanie produktów z cortenu. Jest to obecnie najlepszy materiał dostępny na rynku, który wykorzystujemy w procesie obróbki. Można polegać na jego właściwościach w szerokim spektrum zastosowań.

Viridi Space to gwarancja wysokiej jakości i błyskawicznych rezultatów. Nie wierzysz? Skontaktuj się z nami!

Zadbamy o Ciebie

Bezpieczna wysyłka

Produkty Viridi Space niekiedy przemierzają tysiące kilometrów. Dlatego dbamy o to, by były profesjonalnie zapakowane i czuły się bezpiecznie!

Miła Obsługa Klienta

Ludzie z teamu Viridi Space dbają, by klienci otrzymali wszystkie niezbędne informacje przed i po zakupie. Są bardzo mili!

Zaufane metody płatności

W Viridi Space korzystamy z bezpiecznych płatności imoje udostępnianych przez ING Bank Śląski. Twoje płatności są w dobrych rękach!

Myślimy przyszłościowo

Mamy już piękne domy, teraz czas na piękne ogrody.
Jesteśmy zachwyceni, że możemy tworzyć piękne i trwałe produkty
do ogrodów naszych Klientów, a także do przestrzeni miejskich.
Dziękujemy, że wybieracie nasze produkty!