Przegroda do stojaka na drewno ze stali corten – Gradio

Przegroda do stojaka na drewno (Turos) ze stali corten – Gradio umożliwia rozdzielenie stojaka na dwie mniejsze pionowe przegrody w celu efektywniejszej aranżacji miejsca na stojaku. Szczegółowe wymiary znajdują się w tabeli poniżej.

 

Produkt dostępny na zamówienie, zapytaj o wycenę.

SKU: CWGRA00 Kategorie: , ,

Przegroda do stojaka na drewno ze stali corten – Gradio umożliwia rozdzielenie stojaka Turos na dwie mniejsze pionowe przegrody w celu efektywniejszej aranżacji miejsca na stojaku. Szczegółowe wymiary znajdują się w tabeli poniżej.

Produkty ze stali corten dostarczane są w stanie surowym, nieutlenionym. Na Państwa życzenie istnieje możliwość przyspieszenia naturalnego procesu ‘starzenia się’ stali corten w formie osobnej, odpłatnej usługi. Istnieje również możliwość samodzielnego wykonania procesu ‘postarzania’ przy pomocy załączonej do produktu instrukcji.

DOSTĘPNE WARIANTY

KOD

DŁUGOŚĆ [MM]

SZEROKOŚĆ [MM]

WYSOKOŚĆ [MM]

GRUBOŚĆ [MM]

WAGA [KG]

CWGRA01

385 14 750 2 4,0

CWGRA02

380 14 1060 2 6,0

CWGRA03

380 14 1435 2 10,0
Waga brak
Wymiary brak
Inne

kolor może nieznacznie odbiegać od tego na zdjęciu, stojak na drewno nie jest w zestawie

Materiał

Stal corten

Wszystkie produkty tworzymy w naszej polskiej hurtowni zaraz po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 6 tygodni. Do tego czasu należy doliczyć czas wysyłki ok. 2 dni roboczych.

Produkty powiązane