Dofinansowanie do zbiornika wodnego z rządowego projektu „Moja Woda”

Uzyskaj dofinansowanie z rządowego programu „Moja Woda”! Viridi Space swoim klientom proponuje zbiornik wodny naziemny, który wykonany jest z trwałej stali corten. Zbiornik wodny wyposażyliśmy dodatkowo w ściankę i wylewkę, które uczynią ze zbiornika wyjątkową, designerską fontannę. Ogromną zaletą naszego rozwiazania jest brak konieczności uzyskania zezwolenia na budowę, gdzie w przypadku innych alternatyw może być ona wymagana.

Informacje o projekcie

Cel i wysokość budżetu

Celem programu jest łagodzenie skutków suszy poprzez retencję wody deszczowej. Właściciele domów jednorodzinnych mogą otrzymać dotację do 5 tys. zł, ale nie więcej niż 80% kosztów, które zostaną poniesione po 1 czerwca 2020 r. Program „Moja Woda” jest przewidziany na lata 2020-2024, lub do czasu rozdysponowania puli środków — 100 000 000 zł.

Zakres finansowania

Sfinansować można zakup i montaż instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości objętej projektem. Wsparcie finansowe można przeznaczyć na zbiornik retencyjny podziemny lub nadziemny, oczko wodne, przewody odprowadzające wody opadowe, instalację rozsączającą oraz elementy do nawadniania.

Warunki wsparcia

W celu uzyskania rządowego wsparcia należy się zgłosić do odpowiedniego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie NFOSIGW 

 

Zbiornik "Moja Woda"

dofinansowanie w programie rządowym „Moja Woda"
dofinansowanie moja woda zbiornik wody retencja oszczedzanie
dofinansowanie w programie rządowym „Moja Woda" 4
dofinansowanie moja woda zbiornik wody retencja oszczedzanie 6

Możliwość montażu ziemnego

dofinansowanie moja woda zbiornik wody retencja oszczedzanie 4
dofinansowanie w programie rządowym „Moja Woda"
dofinansowanie moja woda zbiornik wody retencja oszczedzanie 6

Kadry materiału — cortenu

moja woda program rzadowy

Wymiary

moja woda rysunek techniczny retencja wody

Cena zestawu to 6 200 zł brutto, dofinansowanie wynosi 5 000 zł brutto. Koszt zamawiającego to jedynie 1 200 zł!

Zestaw zawiera:

zestaw moja woda dof.

Istnieje możliwość wykonania innych zbiorników, które są zgodne z założeniami programu „Moja Woda”. Jeśli nie uda się pozyskać sfinansowania z projektu, jest możliwość bezpłatnego anulowania zamówienia!

Masz jakieś pytania? 
Zadzwoń do nas! 

+48 792 699 699
contact@viridispace.com