Zestaw akcesoriów do elementów wodnych: Casdade, Suscepit 01, 03, 04

Zestaw akcesoriów do fonntan wodnych z wylewką ze stali nierdzewnej Spout oraz pompą Pore. Cena zawiera montaż akcesoriów w produkcie. W razie dodatkowych pytań bądź chęci wprowadzenia zmian w konfiguracji akcesoriów prosimy przed zakupem o kontakt z biurem obsługi klienta.

1334,55 

SKU: ACCSUS02 Kategoria:

Zestaw akcesoriów do fonntan wodnych zawiera następujące elementy:

  1. Wylewka (1szt.) ze stali nierdzewnej Spout służy do odpowiedniego ukierunkowania strumienia wody w fontannach Wefe i Suscepit – woda spływa po wylewce do zbiornika wodnego, wprowadzając do otoczenia rześką i naturalną atmosferę. Wykonana ze stali nierdzewnej jest niezwykle trwała i odporna na ciągłe działanie wody.
  2. Pompa Pore (1szt.) to praktyczny sprzęt, który umożliwia dostarczenie wody użytkowej do fontann, oczek wodnych, luster i ścianek wodnych. Pompa jest prosta w obsłudze oraz lekka, co ułatwia jej transport i przenoszenie. Urządzenie posiada wbudowany termiczny wyłącznik, który zapobiega przegrzaniu, chroniąc pompę przed uszkodzeniem. Rozmiar przyłącza wynosi 1″ lub 11/4″. Przeznaczona do wody czystej.

Dane techniczne pompy: 

Pobór mocy: 250W (230V)
Wydajność maksymalna (w l/h): 6000
Wysokość przetłaczania (w m): 6
Typ wyłącznika: pływakowy
Średnica przyłącza rury przetłaczającej (w mm): 25, 40
Maksymalna głębokość zasysania (w m): 6
Zalecana średnica rury (w mm): 50
Długość przewodu zasilania (w m): 10
Wysokość rozruchowa (w mm): 350
Zawór zwrotny: Tak
Wysokość wody resztkowej (w mm): 5 mm
Wysokość wody rezydualnej w trybie automatycznym (w mm): 5

Lista kompatybilnych modeli:

  • Suscepit 01
  • Suscepit 03
  • Suscepit 04
  • Cascade 01

Cena zawiera montaż akcesoriów w produkcie. W razie dodatkowych pytań bądź chęci wprowadzenia zmian w konfiguracji akcesoriów prosimy przed zakupem o kontakt z biurem obsługi klienta.

Wszystkie produkty tworzymy w naszej polskiej hurtowni zaraz po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 6 tygodni. Do tego czasu należy doliczyć czas wysyłki ok. 2 dni roboczych.

Produkty powiązane