Zestaw akcesoriów do fontanny wodnej Wefe 02

Zestaw akcesoriów do fonntan wodnych z wylewką ze stali nierdzewnej Spout i pompą Podo. Cena zawiera montaż akcesoriów w produkcie. W razie dodatkowych pytań bądź chęci wprowadzenia zmian w konfiguracji akcesoriów prosimy przed zakupem o kontakt z biurem obsługi klienta.

1552,26 

SKU: ACCWEF01 Kategoria:

Zestaw akcesoriów do fonntan wodnych zawiera następujące elementy:

  1. Wylewka (1szt.) ze stali nierdzewnej Spout służy do odpowiedniego ukierunkowania strumienia wody w fontannach Wefe i Suscepit – woda spływa po wylewce do zbiornika wodnego, wprowadzając do otoczenia rześką i naturalną atmosferę. Wykonana ze stali nierdzewnej jest niezwykle trwała i odporna na ciągłe działanie wody.
  2. Pompa Podo (1szt.) to praktyczny sprzęt, który umożliwia dostarczenie wody użytkowej do fontann, oczek wodnych, luster i ścianek wodnych. Pompa jest prosta w obsłudze oraz lekka, co ułatwia jej transport i przenoszenie. Urządzenie posiada wbudowany termiczny wyłącznik, który zapobiega przegrzaniu, chroniąc pompę przed uszkodzeniem. Rozmiar przyłącza wynosi 1″. Przeznaczona do wody czystej.

Dane techniczne pompy: 

Pobór mocy: 370W (230V)
Wydajność: 1920 l/h
Podnoszenie słupa wody: 3,30m
Długość przewodu zasilającego: 5m
Wymiary 18 x 29 x 16 cm

Lista kompatybilnych modeli:

  • Wefe 02

Cena zawiera montaż akcesoriów w produkcie. W razie dodatkowych pytań bądź chęci wprowadzenia zmian w konfiguracji akcesoriów prosimy przed zakupem o kontakt z biurem obsługi klienta.

Wszystkie produkty tworzymy w naszej polskiej hurtowni zaraz po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 6 tygodni. Do tego czasu należy doliczyć czas wysyłki ok. 2 dni roboczych.

Produkty powiązane