Zestaw akcesoriów do lustra wodnego Consili 01

Zestaw akcesoriów do fonntan wodnych z 2 lampami led, 2 osłonkami do lampy led, spitterem, transformatorem pozwalającym na podpięcie lampy do gniazka 230V oraz pompą Pola. Cena zawiera montaż akcesoriów w produkcie. W razie dodatkowych pytań bądź chęci wprowadzenia zmian w konfiguracji akcesoriów prosimy przed zakupem o kontakt z biurem obsługi klienta.

575,64 

SKU: ACCCON01 Kategoria:

Zestaw akcesoriów do fonntan wodnych zawiera następujące elementy:

  1. Lampa led (2 szt.) – niewielki, przydatny gadżet, który rozjaśni fontanny i lustra wodne wieczorami i nocą. Lampa świeci jasnym, białym światłem o temperaturze barwowej 6000k.
  2. Osłonka do lampy led (2 szt.) umożliwiająca montaż wewnątrz fontanny
  3. Splitter (1 szt.) umożliwia podpięcie trzech lampek led do jednego transformatora.
  4. Transformator (1szt.) pozwalający na podpięcie lampy do gniazka 230V
  5. Pompa Pola (1 szt.) wykorzystywana jest w szerokopojętej akwarystyce słodkowodnej, służąc jako pompa wodna m.in. do fontann, oczek i luster wodnych. Niewielkie rozmiary pozwalają ją umieścić w ciasnych i ciężko dostępnych miejscach, oszczędzając przestrzeń. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego układu pompowania wody gwarantuje długotrwałą pracę, energooszczędność oraz dobrą wydajność. Pompa jest jedną z najcichszych na rynku i nie generuje drgań. Pompa została wyposażona w oś ceramiczną i jest przystosowana do ciągłej pracy. Przeznaczona do wody czystej.

Dane techniczne pompy:

Pobór mocy: 45W (220-240V/50-60Hz)
Wydajność: 2500l/h
Podnoszenie słupa wody: 2,5m
Długość przewodu zasilającego: 4m
Wymiary 10.5 x 7.3 x 9.9 cm

Lista kompatybilnych modeli:

  • Consili 01

Cena zawiera montaż akcesoriów w produkcie. W razie dodatkowych pytań bądź chęci wprowadzenia zmian w konfiguracji akcesoriów prosimy przed zakupem o kontakt z biurem obsługi klienta.

Wszystkie produkty tworzymy w naszej polskiej hurtowni zaraz po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 6 tygodni. Do tego czasu należy doliczyć czas wysyłki ok. 2 dni roboczych.

Produkty powiązane