Projekty indywidualne – zrealizujemy Twoją wizję!

Stworzyłeś oryginalną, innowacyjną koncepcję na zagospodarowanie własnego domu, ogrodu lub wypełnienie przestrzeni publicznej? Jesteś w fazie projektowej, ale nie wiesz jakie są standardy techniczne? Świetnie trafiłeś – projekty indywidualne to nasza specjalność! Pomożemy Ci w urzeczywistnieniu Twojej wizji!

Wspólnymi siłami stworzymy realne założenia projektowe produktu i określimy sposób jego realizacji. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego możesz być pewny, że dopasujemy się również do Twojego zamysłu! Nasi technicy i projektanci zmodyfikują go według norm technicznych, a następnie zajmą się jego wytworzeniem. Do produkcji wykorzystamy corten, stal, aluminium, stal ocynkowaną lub nierdzewną. Gwarantujemy efekty końcowe najwyższej jakości! Podchodzimy priorytetowo do projektów indywidualnych i kładziemy szczególny nacisk na trwałość finalnych produktów.

W ciągu kilku dni wyślemy Ci gotowe rysunki produktu (jeśli wycena nie jest robiona na podstawie Twoich), wraz z jego wagą i ceną. Czekamy na Twoją akceptację lub uwagi do poprawek. Po akceptacji przechodzimy do produkcji.

A na końcu… gotowy produkt przywozimy do Ciebie I… cieszymy się tym, że Ty się cieszysz, bo masz swój wymarzony produkt! Jesteśmy zadowoleni i zmotywowani do dalszej pracy!

Staramy się wspierać każdą inicjatywę twórczą i nie pozwolimy, żeby rezultaty naszej współpracy nie spełniły Twoich oczekiwań. Przekonaj się sam!

Zrobimy najlepsze

Zrobimy projekt

Jeśli Twój pomysł jest tylko w głowie, możemy przygotować dla Ciebie projekt. A potem oczywiście go zrealizować!

Czekamy na akceptację

Wszystko, co robimy, wymaga Twojej akceptacji. Nic nie umknie Twojej uwadze, produkt indywidualny będzie tylko jeden – Twój.

Szybko działamy

Robimy co w naszej mocy, pracujemy na najwyższych obrotach, aby produkt był jak najszybciej i najlepiej zrobiony. Dla Ciebie!

Ziścimy Twój pomysł

Powiedz nam, czego chcesz.
A my damy z siebie wszystko,
by stało się to rzeczywistością.
*dotyczy produktów!