Współpraca z nami to przyjemność!

Interesujesz się aranżacją wnętrz i ogrodów? zajmujesz się tym profesjonalni jako architekt, dekorator lub projektant? Poszukujesz nowych możliwości i inspiracji? Świetnie się składa, gdyż poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy! Jesteśmy pewni, że wiedza i doświadczenie, którym jesteśmy gotowi się podzielić umożliwi Ci rozszerzyć swoją działalność o coraz popularniejsze produkty ze stali corten. Chętnie opiszemy szczegóły naszej oferty oraz porozmawiamy o warunkach współpracy. Z pewnością razem uda nam się coś wymyślić. Przekonaj się sam!

Dotychczasowa współpraca z zagranicznymi dystrybutorami zaowocowała wysoką rozpoznawalnością naszych produktów w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Holandii. Obecnie naszą misją stało się również rozpowszechnienie produktów ze stali corten na naszym rodzimym rynku. Poszukujemy właścicieli sklepów ogrodowych i dystrybutorów elementów ogrodowych zainteresowanych nawiązaniem stosunków biznesowych. Proponujemy współpracę opierającą się na sprzedaży produktów z naszej oferty katalogowej, a także realizacjach indywidualnych projektów na potrzeby bardziej wymagających klientów. W swoim działaniu stawiamy na jakość i terminowość realizacji oraz otwartość w eksplorowaniu nowych pomysłów i wprowadzeniu ich w życie. Nie lubimy chodzić utartymi ścieżkami – z nami z pewnością zyskasz cenne doświadczenie i odkryjesz nowe możliwości inwestycyjne.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o warunki nawiązania trwałej współpracy! Zdobądź się na milowy krok w karierze lub zwiększ swój potencjał inwestycyjny wspólnie z Viridi Space!

Proste zasady

Przejrzyste warunki

Nic nie owijamy w bawełnę! Napisz lub zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci ofertę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb.

Indywidualne projekty

Z nami możesz realizować wszystko, czego zapragną Twoi klienci. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Serdeczna atmosfera

Czuj się jak u siebie! Nasze relacje będą partnerskie, Ty możesz liczyć na nas, a my na Ciebie. Razem jesteśmy silni!

Działamy razem

Wspólne działanie buduje dobre relacje.
Dlatego stawiamy na współpracę i obustronny rozwój.
Rozwijać i spełniać cel społeczny,
to czynić świat piękniejszym!