Biokominki, czyli inaczej kominki na biopaliwo to interesujące rozwiązanie dla osób, które chciałyby być w posiadaniu tradycyjnego kominka, ale ze względu na okoliczności techniczne nie mogą spełnić tego marzenia.

Nasze biokominki wykonane ze stali corten są w pełni wolnostojące, uniwersalne i proste w obsłudze — podłączenie do instalacji kominowych czy gazowych nie jest wymagane. Korzystając z biopaliwa (bioetanolu), które w procesie spalania nie wydziela dymu ani zapachu, stanowi neutralne dla środowiska źródło ciepła.

Biokominek sprawi, że każda aranżacja nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki nowoczesnej formie z łatwością dopasujesz go do pozostałych elementów wystroju, z którymi stworzy oryginalną, spójną kompozycyjnie całość, a palący się w nim ogień wprowadzi w domu wyciszający nastrój, dzięki któremu będziesz mógł się zrelaksować.

Stal corten ze względu na swoje specjalne właściwości, które zawdzięcza umiejętnemu połączeniu składników stopowych takich jak nikiel, chrom, fosfor i miedź nie wymaga konserwacji ani nie zmienia swoich właściwości wraz z upływem lat — to właśnie dlatego produkty ze stali corten są bardzo wytrzymałe i niezawodne.

  • Filter
    Opcje wyszukiwania
    Materiały