Biokominek ze stali corten – Wavet

Ekologiczny biokominek wolnostojący Wavet wykonany ze stali corten o grubości 4 mm stanowi idealną alternatywę dla osób, które ze względów technicznych nie mogą posiadać standardowego kominka. Nasz biokominek nie wymaga podłączenia do instalacji gazowej czy kominowej – paliwem do biokominka jest dostępny w każdym sklepie ogrodniczym, przyjazny dla środowiska bioetanol, który w procesie spalania nie wydziela dymu ani zapachu, dzięki czemu podczas korzystania z biokominka nie trzeba martwić się o odpowiednią wentylację otoczenia.

 

Biokominek do bezpiecznego korzystania wymaga ustawienia go na płaskim, stabilnym i niepalnym podłożu.

 

Produkt dostępny na zamówienie, zapytaj o wycenę.

SKU: CBIWAV01 Kategorie: ,

Ekologiczny biokominek wolnostojący Wavet wykonany ze stali corten o grubości 4 mm stanowi idealną alternatywę dla osób, które ze względów technicznych nie mogą posiadać standardowego kominka. Nasz biokominek nie wymaga podłączenia do instalacji gazowej czy kominowej – paliwem do biokominka jest dostępny w każdym sklepie ogrodniczym, przyjazny dla środowiska bioetanol, który w procesie spalania nie wydziela dymu ani zapachu, dzięki czemu podczas korzystania z biokominka nie trzeba martwić się o odpowiednią wentylację otoczenia. Biokominek sprawi, że każda aranżacja nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki nowoczesnej, atrakcyjnej formie przyciąga spojrzenia, a palący się w nim ogień wprowadza wyciszający nastrój.

Biokominek do bezpiecznego korzystania wymaga ustawienia go na płaskim, stabilnym i niepalnym podłożu.

Materiał, z którego wykonano produkt, nie wymaga konserwacji oraz nie zmienia swoich właściwości wraz z upływem lat. Corten to gatunek stali konstrukcyjnej, który dzięki zawartości pierwiastków, takich jak miedź, chrom, nikiel i fosfor, wykazuje podwyższoną odporność na korozję oraz na działanie podwyższonych temperatur. Odpowiedni dobór składników stopowych powoduje, że na powierzchni wyrobów wykonanych ze stali corten wydzielają się tlenki miedzi, tzw. patyna – przypominająca powszechnie rdzę. Powłoka ta jest jednak w pełni szczelna, trwała i nie postępuje w głąb materiału, tym samym nie występuje strata grubości blachy, i nie dochodzi do łuszczenia się. Dlatego wyroby wykonane ze stali corten są bardzo trwałe i nie wymagają żadnej konserwacji.

Produkty ze stali corten dostarczane są w stanie surowym, nieutlenionym. Na Państwa życzenie istnieje możliwość przyspieszenia naturalnego procesu ‘starzenia się’ stali corten w formie osobnej, odpłatnej usługi. Istnieje również możliwość samodzielnego wykonania procesu ‘postarzania’ przy pomocy załączonej do produktu instrukcji.

DOSTĘPNE WARIANTY

KOD

DŁUGOŚĆ [MM]

SZEROKOŚĆ [MM]

WYSOKOŚĆ [MM]

GRUBOŚĆ [MM]

WAGA [KG]

CBIWAV01

600 400 600 4 27,0
Waga 27,0 kg
Wymiary 600 × 400 × 600 mm

Wszystkie produkty tworzymy w naszej polskiej hurtowni zaraz po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 6 tygodni. Do tego czasu należy doliczyć czas wysyłki ok. 2 dni roboczych.