Produkty ze stali corten do ogrodu

Corten to specjalny rodzaj stali, który charakteryzuje się unikalnym, miedzianym kolorem oraz wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne. Dzięki temu produkty wykonane z cortenu przez długie lata mogą zdobić przestrzenie zewnętrzne i wciąż niezmiennie zachwycać swym urokiem. Nic więc w tym dziwnego, że są tak często wybierane z zastosowaniem do ogrodu. Niestraszna im ulewa, temperatury poniżej zera czy porywisty wiatr. Wręcz przeciwnie! Dzięki tym czynnikom corten wręcz zyskuje na swym uroku. Jak to możliwe?

Szczególna powłoka, jaka wytwarza się na powierzchni materiału, swym wyglądem przypomina rdzę, na której działanie corten w rzeczywistości jest odporny. Unikalny, miedziany kolor jest tak naprawdę skutkiem działań atmosferycznych. W ich wyniku materiał zostaje pokryty nalotem z chromu, fosforu, krzemu oraz miedzi, które łącznie przyczyniają się do uzyskania nietuzinkowego, industrialnego wyglądu. Wyglądu, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Stal corten w ogrodzie

Niepowtarzalny klimat, jaki wytwarza się w przestrzeniach ogrodowych za sprawą wprowadzenia produktów ze stali corten, kradnie serca każdego miłośnika innowacyjnych, nietypowych rozwiązań. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji elementów wyposażenia ogrodu ze stali corten, stali węglowej czy aluminium.

Różnorodne misy paleniskowe, ruszty, stojaki na drewno, biokominki, śledzie montażowe, ornamenty, grille, lampy, panele ozdobne, fontanny, donice na rośliny oraz skrzynki na listy. To wszystko dostępne jest u nas w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych, aby móc z powodzeniem dopasować produkty do każdego ogrodu – niezależnie od jego rozmiaru. Zanurz się w katalogu najpiękniejszych ogrodowych akcesoriów wykonanych ze stali corten. Dobry design może iść w parze z trwałością i funkcjonalnością – nasza oferta jest tego doskonałym przykładem. Przekonaj się sam, jak łatwo możesz odmienić swój ogród.

  • Filtrowanie
    Opcje wyszukiwania
    Materiały