Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli masz pytanie, na które odpowiedzi nie znajdziesz poniżej – zachęcamy do kontaktu!

Pytanie Zamówiłem wyroby ze stali corten, dlaczego ich kolor różni się od tego, który widziałem na stronie?
Odpowiedź

Wyroby ze stali corten starzeją się. Zmieniają swój kolor z szarego, poprzez pomarańczowy, czerwony – do czerwono-brązowego. Ten proces trwa przez dni, miesiące, lata. Poniżej przedstawiamy, jak wyglądają poszczególne etapy starzenia się stali corten.

Pytanie Jak są ustalane ceny za transport produktów?
Odpowiedź

Nasze wyroby są wielkogabarytowe. Klienci zamawiają zazwyczaj jednak więcej niż jeden produkt, dlatego ceny każdego produktu są wybrane spośród najkorzystniejszej oferty na rynku. Jeśli chcesz negocjować cenę wysyłki, napisz do nas przed opłaceniem zamówienia. Razem z pewnością uda nam się dojść do porozumienia!

Pytanie Jaki jest czas realizacji zamówienia z projektu indywidualnego?
Odpowiedź

Czas realizacji dla produktu indywidualnego zależy od jego złożoności i zamówionej ilości. W zdecydowanej większości przypadków czas oczekiwania na produkt z danej kategorii wynosi do 6 tygodni. Przez 2 tygodnie pracujemy nad projektem i wysyłamy do akceptacji klienta, wnosimy ewentualne poprawki, a przez kolejne 4 tygodnie zajmujemy się produkcją. Jeśli klient ma gotowy projekt, czas realizacji może zostać znacznie skrócony.

pytania i odpowiedzi