Jaki rodzaj grilla jest najlepszy?

W ofercie sklepów ze specjalistycznym asortymentem ogrodowym funkcjonuje całe mnóstwo typów sprzętu do grillowania. Zamierzasz wyposażyć swój ogród w grilla, ale nie jesteś pewien, jaki będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni?

Grill ze stali corten — uniwersalny i wytrzymały

Grille wykonane ze stali corten sprawdzą się o każdej porze roku — corten jest gatunkiem stali konstrukcyjnej, który poprzez odpowiedni dobór składników stopowych takich jak fosfor, miedź, nikiel i chrom charakteryzuje się podwyższoną odpornością na korozje oraz zmienne warunki atmosferyczne. Materiał ten bez problemu wytrzymuje różnice temperatur między okresem letnim a zimowym, nie zmieniając swoich właściwości przez długie lata.

Nowoczesny design zaprojektowanych przez nas grillów z cortenu zaskakuje funkcjonalnością oraz prostotą — zarówno od strony użytkowania, jak i konserwacji. Wymiana rusztu jest niezwykle prosta, a wszelkiego typu zabrudzenia powstałe w wyniku przygotowywania posiłków można łatwo zetrzeć, posługując się prostą szpachelką lub szmatką, bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi czy chemikaliów.

  • Filtrowanie
    Opcje wyszukiwania
    Materiały