Liść ze stali nierdzewnej – Carpi

Starannie zaprojektowany i wykonany z największą dbałością o szczegóły liść ze stali nierdzewnej Carpi doskonale sprawdzi się w Twoim ogrodzie jako element dekoracyjny tarasu, ogrodu, balkonu, a nawet wnętrza. Liść Carpi subtelnie podkreśli aranżację otoczenia, w którym się znajduję i będzie stanowić atrakcyjny dla oka dodatek wprowadzający wokół nutkę ekstrawagancji i luksusu.

 

Produkt dostępny na zamówienie, zapytaj o wycenę.

SKU: IJECAR00 Kategorie: , , ,

Starannie zaprojektowany i wykonany z największą dbałością o szczegóły liść ze stali nierdzewnej Carpi doskonale sprawdzi się w Twoim ogrodzie jako element dekoracyjny tarasu, ogrodu, balkonu, a nawet wnętrza. Liść Carpi subtelnie podkreśli aranżację otoczenia, w którym się znajduję i będzie stanowić atrakcyjny dla oka dodatek wprowadzający wokół nutkę ekstrawagancji i luksusu. Wyśmienicie komponuje się z kwiatami doniczkowymi, trawnikami i bylinami, a w okresie zimowym może stanowić centralny punkt wokół zaschniętych kwiatostanów.

Liść Carpi jest niezwykle wytrzymały – wykonany ze stali nierdzewnej charakteryzuje się podwyższoną odpornością na warunki atmosferyczne. Carpi dyskretnie podkreśla piękno otaczających roślin, harmonijnie wkomponowując się ich bujną zieleń. Liść umieszczony został na niewymagającym montażu prostym stalowym pręcie, dzięki czemu ozdoba jest mobilna –  można ją przemieszczać w miarę potrzeb, w różnych porach roku pomiędzy różnymi miejscami w domu i ogrodzie.

DOSTĘPNE WARIANTY

KOD

DŁUGOŚĆ [MM]

SZEROKOŚĆ [MM]

WYSOKOŚĆ [MM]

GRUBOŚĆ [MM]

WAGA [KG]

IJECAR01

240 200 600 1 2,0

IJECAR02

400 220 600 1 2,0

IJECAR03

440 300 600 1 2,0
Waga brak
Wymiary brak
Materiał

Stal nierdzewna

Inne

kolor może nieznacznie odbiegać od tego na zdjęciu

Wszystkie produkty tworzymy w naszej polskiej hurtowni zaraz po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 6 tygodni. Do tego czasu należy doliczyć czas wysyłki ok. 2 dni roboczych.