Jaka powinna być dobra skrzynka na listy?

W perfekcyjnie urządzonym domu każdy przedmiot ma swoje stałe miejsce do przechowywania. Skrzynka na listy jest miejscem, w którym listonosz zostawi Twoją korespondencję w przypadku, kiedy nie zastanie Cię w domu. Skrytki ulokowane na zewnątrz muszą być odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak: deszcz, śnieg, grad, czy duże różnice temperatur. Doskonałym połączeniem wytrzymałości z nowatorskim designem są skrzynki na listy ze stali corten, które zdecydowanie wyróżniają się na tle standardowych skrytek pocztowych.

Unikatowe właściwości cortenu

Materiał, z którego wykonujemy nasze skrzynki na listy — stal corten, to rodzaj niskostopowej stali konstrukcyjnej, która dzięki zawartości składników stopowych takich jak fosfor, chrom, miedź i nikiel pokryta jest tlenkami tych pierwiastków, tworząc tzw. patynę, która do złudzenia przypomina rdzę. Powłoka ta jednak jest w pełni szczelna i nie postępuje w głąb materiału, dzięki czemu produkt nie traci swojej grubości, pełniąc funkcję ochronną dla głównej blachy. Właściwości te czynią z cortenu materiał o jednej z najdłuższych trwałości mechanicznych, który dodatkowo nie wymaga konserwacji czy malowania. Ponadto, wygląd oraz kolor produktów z cortenu doskonale wkomponowuje się w minimalistyczny trend ostatnich lat.

Bezpieczeństwo przesyłek

Wszystkie produkty posiadają system zapobiegający zamoknięciu przesyłek oraz zabezpieczone są antywłamaniowym zamkiem, dzięki czemu możesz cieszyć się ich nietuzinkowym designem, bez obaw o bezpieczeństwo i stan Twoich przesyłek.

  • Filtrowanie
    Opcje wyszukiwania
    Materiały